Визначились переможці міжнародного турніру Kyiv Battle 2017

Визначились переможці міжнародного турніру Kyiv Battle 2017
6 February 2017

4-5 лютого у Києві відбувся міжнародний турнір Kyiv Battle 2017. Протягом двох днів у столичному комплексі “Акко Інтернешнл” тривала боротьба серед кращих кросфітерів України та країн ближнього зарубіжжя. 60 професійних атлетів та 60 любителів боролися за призовий фонд у розмірі 100 тисяч гривень.

 

Володарями головного призу - 25 тисяч гривень та контракту з компанією Reebok - стали Володимир Битюцький із Запоріжжя серед чоловіків та киянка Мар’яна Федоренко серед жінок. Вони стали переможцями у категорії “Професіонали”. Битюцький  очолив турнірну таблицю після першого дня змагань, проте спочивати на лаврах йому не давали суперники - Артем Кириченко та  професійний важкоатлет Олександр Ткаченко. Зокрема, останній став єдиним атлетом турніру, якому вдалося підняти під час виконання кластеру штангу неймовірної ваги - 150 кг. Завдяки цьому Ткаченко вирвався у лідери напередодні фіналу, випередивши Битюцького на 42 бали. Але кросфіт - це поєднання важкої атлетики, легкої атлетики та гімнастики, вправи якої Ткаченко не зміг виконати успішно, зокрема, він втратив бали під час ходьби на руках. Спортсмен зробив чотири спроби подолати 15 метрів, проте так і не завершив успішно раунд, що стало вирішальним моментом у визначенні переможця.

Серед жінок найзапекліша боротьба до останніх секунд тривала між  Мар’яною Федоренко та Оксаною Оробець. За результатами першого дня лідером була Оробець, проте вправи другого дня змагань змінили жіночий рейтинг. Оксана втратила лідерство після півфіналу і, попри намагання повернути свою позицію, у фіналі Оробець виконала виходи на кільцях гірше за суперниць, що вплинуло на долю володаря першого місця. Таким чином, перемогу здобула Мар’яна Федоренко. У списку фіналістів турніру Kyiv Battle 2017 опинились також відомі кросфіт атлети - Валентин Литвинчук та Олександр Кравченко.

Переможцями у категорії “Професіонал” стали:             Чоловіки                                                       Приз (грн)

1 місце  Володимир Битюцький (593 бали)             25 000

2 місце  Олександр Ткаченко (591 бали)               15 000

3 місце  Артем Кириченко (567 бали)                     10 000

 

 

             Жінки                                                            Приз (грн)

1 місце  Мар’яна Федоренко (645 балів)                25 000

2 місце  Оксана Оробець (641 бал)                       15 000

3 місце  Анастасія Єрьоменко (617 балів)              10 000

 

 

 

Я два роки займаюся кросфітом, не один раз брала участь у змаганнях, але не могла досягти перемоги. Kyiv Battle 2017 - перший турнір, в якому я перемогла. Це було складно, я довго до цього йшла і готувалася, але не вірю до останнього у свою перемогу. Це неймовірно!” - ділиться враженнями Мар'яна Федоренко.

 

Найкращі результати серед аматорів продемонстрували Володимир Титарев серед чоловіків та Kатерина Іщенко серед жінок. Перші три місця у рейтингу аматорів посіли:

 

             Чоловіки                                                Приз (грн)

1 місце  Володимир Титарев (360 балів)                5 000

2 місце  Євгеній Кантур (360 балів)                       3 000

3 місце  Остап Франків (310 балів)                        1 000

 

             Жінки                                                       Приз (грн)

1 місце  Катерина Іщенко (390 балів)                      5 000

2 місце  Альона Петрик (355 балів)                         3 000

3 місце  Анастасія Шаманська (335)                        1 000

 

Оцінювали учасників незалежні судді турніру - 20 професійних сертифікованих спортсменів з кросфіту. Головним суддею змагань був  Антон Галагуз - п'ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу, призер Dog & Grand CrossFit Showdown, переможець Odessa Athletics Challenge. Суперництво між учасниками було шаленим, адже кожен з них має достатньо високий рівень тренованості та підготовки. Перш, ніж потрапити на турнір, учасники пройшли два етапи відбіркового туру. До початку змагань було зрозуміло, що варто чекати запеклої боротьби. Само такою вона і була!

Комплекси вправ, які виконували атлети на Kyiv Battle 2017, були найскладнішими за всю історію українських змагань з кросфіту. У результаті,  як професіонали, так і аматори показали високий рівень підготовки. Відмінно впоралися зі своїм завданням не тільки атлети, а й судді турніру. В цілому, турнір був видовищним і цей ефект ми отримали завдяки високому рівню організації”, - коментує Антон Галагуз.

Підтримали спортсменів тисячі вболівальників з різних міст України разом з ведучими турніру - Юлією Малаховою та Анатолієм Анатолічем. Драйвовий музичний супровід забезпечив MR.Sunny. Окрім видовищного змагання, гості Kyiv Battle 2017 змогли протестувати нову модель Nano 7 у зоні Reebok, відвідали безкоштовні майстер-класи в інтерактивній зоні InterAtletika та масштабний crossfit market, де придбали спортивне харчування, одяг та аксесуари, спеціальне обладнання для занять з кросфіту тощо.


Титульний спонсор  - Reebok

Генеральний спонсор - InterAtletika

Генеральні медіа партнери: Kiss FM, XXL, SportLife

Партнер з мобільної реклами: WiFi-bar

Офіційні медіа партнери: xsport.ua, Киев выходной, 44.ua, Gloss.ua, MainCream

Організатор: Run Ukraine

Більше інформації - на сайті kyivbattle.org.   


Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]