CrossFit обладнання made in Ukraine

CrossFit – це новий, на теренах нашої країни, напрям фітнесу, який нині активно розвивається. Це не просто мейнстрім, а підтвердження ідеалів здоров’я та спорту.

Популярність даного напряму стимулювала появу в Україні власного виробництва професійного спортивного обладнання для CrossFit. Українське обладнання активно застосовується під час підготовки та проведення змагань з CrossFit. Головними перевагами українського виробника є нижча ціна ніж на імпортні аналоги за умови збереження високої якості. Одним з найбільших та найвідоміших українських виробників є компанія Інтер Атлетика, яка спеціалізується на продажу спортивних товарів та постачає їх у понад  40 країн світу, а також є офіційним представником в Україні відомих світових брендів – SportsArt (Тайвань), Pulse Fitness (Великобританія), Concept2 (США), ABCoaster (США), ELEIKO (Швеція), Pavigym (Іспанія).

Однією зі значних розробок компанії Інтер Атлетика є спеціальна лінія для CrossFit та силового екстриму Explode. Це обладнання високого рівня, яке поєднує в собі відмінний функціонал, надійність, якість та оригінальний дизайн. У даній лінії представлене обладнання для гімнастики та калістеніки, силове та кардіо обладнання, функціональні петлі та станції, CrossFit контейнери.

Вартий уваги CrossFit контейнер Explode, який надає можливість без жодних ускладнень організувати виїзний виступ чи змагання та провести тренування на будь-якій місцевості. CrossFit контейнер – це пересувний спортивний комплекс, який комплектується спортивними снарядами різного призначення, з допомогою яких можна провести повноцінне та багатофункціональне тренування.

За багато років своєї роботи компанія показала успішний розвиток у виготовленні професійного обладнання. Підтвердженням слів про високу якість є  постійна участь компанії в міжнародній виставці FIBO, яка збирає кращих із кращих у галузі фітнесу та отримання міжнародного сертифіката якості ISO 9001: 2000, T.U.V.