У Києві відбудеться другий міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2018

3-4 лютого у Києві відбудеться Kyiv Battle 2018 – другий за ліком міжнародний турнір з кросфіту, який об’єднає 120 найбільш тренованих атлетів країни. 60 професіоналів і 60 любителів будуть боротися за призовий фонд у розмірі 120 000 гривень. Реєстрація на турнір розпочалася 11 грудня.

Змагання відбуватимуться протягом двох днів у столичному виставковому центрі “АККО Інтернешнл”, на трибунах якого зберуться понад 3 000 глядачів. Стати свідком видовищної боротьбі за звання кращого кросфітера може кожен, адже вхід для глядачів вільний за  попередньою реєстрацією на сайті події kyivbattle.org.

Перш, ніж стати учасником турніру, атлет повинен успішно подолати два основних етапи відбіркового туру: реєстрацію та онлайн-відбір. Оцінювати учасників і визначати переможців у категоріях “Професіонали” та “Любителі” будуть незалежні судді. Вже другий рік поспіль головним суддею змагань призначений п’ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу Антон Галагуз. Нагадуємо, переможцями Kyiv Battle 2017 стали Володимир Битюцький серед чоловіків та Мар’яна Федоренко серед жінок. 4 лютого 2018 року в історії кросфіту з’являться нові імена і стане відомо, кому тепер буде належати звання найбільш тренованого кросфіт-атлета України та приз у розмірі 30 000 гривень.