Олександр Кравченко розповів, які якості розвиває кросфiт

Засновник і директор CROSSFITBANDA Олександр Кравченко зізнається, що нічого такого не планував, а просто...

На початку 2015 р. у нього був невеликий  майданчик,  декілька штанг,  групка однодумців та палаючий погляд. Точніше, навіть і майданчика як такого не було – тренування під керівництвом Олександра проходили прямо на Набережній в Києві.

Як вам така відправна точка для побудови першої та найбільшої в Україні та Європі мережі афілійованих клубів CROSSFITBANDA, яка за три роки виросла в 6 клубів та 11 відкритих локацій?! На її базі діє школа тренерів, працює лабораторія функціональної діагностики, проходить сертифікація LEVEL 1  та організовуються численні змагання з CrossFit, в тому числі міжнародні. Це далеко не все, і, здається, це тільки початок.

Засновник і директор CROSSFITBANDA Олександр Кравченко зізнається, що нічого такого не планував, а просто хотів відкрити один зал і радіти життю. До кросфіту він займався різними видами спорту, зокрема боксом, згодом перейшов на функціональний тренінг, де продемонстрував неабиякі досягнення: став неодноразовим фіналістом Великого Кубку, турніру Aphrodite Games та призером вітчизняних змагань.  Отримав сертифікат CrossFit Level 2 Trainer, а його тренерський стаж складає 12 років.

Кросфіт, за словами хлопця,  дав впевненість, віру в себе та показав, що ти здатен на більше, а неможливе є можливим. Цей вид спорту дисциплінує, а атлетична фігура є його побічним ефектом. Та найголовніше, що дав CrossFit Олександру – роботу, нове життя та його улюблену Банду.

Олександр Кравченко вважає, що CrossFit формує такі якості справжніх чоловіків.

1.Впевненість у собі

Через багатогранність CrossFit  дає всім можливість  здійснити Досягнення кожен день. Це може бути особистий рекорд, освоєння нового скілла або покращення часу виконання схеми.   

Нескінченний процес самовдосконалення завжди тримає тебе в тонусі і формує гіпервпевненість  в собі.  Після того, як ти виконаєш Murph (1 миля бігу; 100 підтягувань; 200 віджимань; 300 присідань; 1 миля бігу) хвилюватися через якість переговори чи презентацію – смішно.

Успіх, якого ти досягаєш в кроссфіт-боксі, переноситься на реальне життя, і ось ти вже ловиш себе на тому, що перевертаєш гори!)

2. Цілеспрямованість

Люди приходять в CrossFit з різних причин: схуднути, набрати, урізноманітнити тренування і т.д. При правильній постановці цілей та грамотній роботі досягти бажаного – не проблема.

«Біда» в тому, що CrossFit настільки цікавий і захоплюючий, що ти постійно піднімаєш планку і ставиш нові цілі.  Спочатку ти приходиш в кросфіт-бокс, щоб просто скинути 5 зайвих кілограмів, однак спливає кілька місяців, прес покривається кубиками, а ти виступаєш на змаганнях.

Але кубики з неба не падають, над ними треба важко працювати. І якщо ти робиш це  грамотно, чітко і послідовно ставиш цілі в кросфіт-залі,   досягаєш їх, згодом це знаходить втілення і в твоїй повсякденній діяльності.

3. Наполегливість

CrossFit вимагає маси вмінь, вправ дуже багато і вони абсолютно різні.

Природно, що навчитися виконувати найскладніші з них – питання не одного дня чи тижня. Часто рахунок йде навіть на місяці.

Як ви думаєте, якими якостями повинна володіти людина, щоб методично, день за днем ​​«довбати» одне і те ж? Атлет – так-так, в кроссфіті  ти автоматично вважаєшся атлетом – буквально «вгризається» у вправу і навіть не допускає можливості, що у нього не вийде. І  виходить же!

І ти виявляєш, що так само «вгризаєшся» в будь-яку ціль:  чи то  гра на гітарі, чи серфінг. Вийшло раз – зумієш завжди!

4. Організованість

У CrossFit важлива кожна секунда   і щоб не втрачати час, ти повинен бути богом логістики і подбати про все: починаючи з інвентарю і закінчуючи контролем над  диханням. Ти повинен організувати все.

Спочатку це викликає труднощі, але потім все відбувається на автоматі. І ось ти вже виявляєш, що у тебе три сумки, в кожній з яких чітко і «по поличках» розкладені їжа, спортивна форма і робочі документи.

А ще ловиш себе на тому, що твій день чітко розписаний, ти все встигаєш, повністю відпочиваєш і спиш згідно чітко встановленого режиму. Бог логістики, так.

5. Дисциплінованість

Зрозуміло, що добиватися нових цілей в CrossFit не вийде, якщо ти відвідуєш зал несистематично. Однак, поступово у атлета формується звичка і він вже дивується, коли друзі пропонують пропустити тренування з нагоди дня народження. А як же дисципліна, розпорядок ?!

Кроссфіт виробляє бойовий дух, силу характеру, витримку, формує ментальну стійкість. Напевно, перерахувати всі якості, які він розвиває – неможливо, кожен знаходить щось для себе.

Приходь 3-4 лютого 2018 року на міжнародний турнір з кроссфіту Kyiv Battle 2018, де, незважаючи на календар, буде дуже жарко. Приєднуйся до числа уболівальників і хто знає: можливо, саме ти станеш учасником наступного турніру.