Відкрито реєстрацію на міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2019

2-3 лютого у Києві відбудеться  третій міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2019.

 

2-3 лютого у Києві відбудеться  третій міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2019.

Kyiv Battle 2019 – турнір, який у фіналі об’єднає 120 найбільш тренованих атлетів з різних країн. 60 професіоналів і 60 аматорів будуть боротися за призовий фонд у розмірі 160 000 гривень. Абсолютні переможці як серед жінок, так і серед чоловіків, окрім грошової винагороди, отримають річний контракт з титульним спонсором змагань – спортивним брендом Reebok.

 

На першому етапі усі бажаючі проходять реєстрацію на сайті події kyivbattle.org у період з 15.11 по 19.12, а вже з 20.12 по 14.01 учасники виконуватимуть завдання онлайн-відбору, фіналісти якого 2 та 3 лютого змагатимуться за звання найкращого кросфітера та грошову винагороду. Оцінювати учасників і визначати переможців у категоріях “Професіонали” та “Аматори” будуть незалежні судді.

Традиційно головним суддею змагань став чемпіон світу, п’ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу та сертифікований CrossFit Judge Антон Галагуз: “Kyiv Battle – це не просто змагання для професіоналів та любителів, це справжній челендж, якого цілий рік чекають спортсмени та готуються до участі у ньому. Мені подобається бути частиною чогось крутого та масштабного, саме тому я вже втретє маю за честь стати головним суддею змагань.”

Змагання відбуватимуться протягом двох днів у столичному виставковому центрі “АККО Інтернешнл”. Стати свідком видовищної боротьби за звання кращого атлета може кожен, адже вхід для глядачів вільний.

Деталі на сайті kyivbattle.org

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine

 

Довідка:

Kyiv Battle – міжнародний турнір з кросфіту, що проходить за підтримки спортивного бренду Reebok. Кросфіт – це система фізичних вправ і водночас вид спорту. Для визначення рівня тренованості кросфіт-атлета оцінюється його сила, витривалість, гімнастичні навички, майстерність у важкій атлетиці, гирьовому спорті тощо.

 

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/hc1QR4

Контакти:

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]

Оксана Модієвська

моб.тел: +380 50 243 7 1 50

email: [email protected]