Досягайте небувалих висот у кросфіті з професійним обладнанням Explode

 

Прагнення до перемоги, сила волі і духу, систематичні тренування, якісне обладнання – складові справжнього переможця. Удосконалювати себе, досягати нових висот, перемагати – все можливо з CrossFit – новим поколінням у спорті. Система комплексного підходу поєднує в собі силовий тренінг, а також комплекс вправ на гнучкість, витривалість, координацію.

 

 Для досягнення максимального ефекту від тренувань необхідне спорядження найвищої якості, здатне витримати інтенсивні навантаження. Важливою подією для спортсменів стала поява в Україні власного виробництва професійного спортивного обладнання для кросфіта. Широкий функціонал, високу якість у гармонійному поєднанні з ергономічним дизайном гідно оцінили як досвідчені спортсмени, так і новачки. Устаткування відомого українського виробника «Inter Atletika» отримало високу оцінку під час підготовки і проведення змагань на міжнародному рівні, складаючи гідну конкуренцію аналогам іменитих виробників. Вибуховий напрямок у світі спорту пропонує свіжі ідеї для занять: канат, веслування, віджимання, а також багато іншого. Кожна вправа – виклик власним можливостям.

 

 Справжнім проривом українського виробника стало відкриття унікального пересувного кросфіт-контейнера Explode. Повноцінна багатофункціональна спортивна система призначена для спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. За допомогою CrossFit контейнера Explode ви маєте можливість не тільки проводити звичний тренінг, а також брати участь у змаганнях. Співпрацюючи з більш як 40 країнами світу, ми гарантуємо безкомпромісну якість і надійність тренажера.

 

 Компанія «Інтер Атлетика» спеціалізується на виробництві різних спортивних товарів і пропонує вам повний комплекс тренажерів для кросфіта в асортименті, який задовольнить потреби як новачка, так і професійного спортсмена.

 

 Український виробник приділяє увагу кожній деталі, роблячи снаряди максимально комфортними для проведення ефективних тренувань. Хочете відкрити тренажерний зал або зону для занять Crossfit? Висококваліфікована команда спеціалістів «Inter Atletika» завжди рада прийти на допомогу, надаючи повний спектр послуг: кросфіт-зал, кросфіт-зона під ключ, а також консультація з усіх питань, складання кошторису на обладнання та підбір товару, виходячи з ваших потреб.

Досягайте небувалих висот в світі спорту!