Перемагайте разом з професійним обладнанням національного виробника

Турбота про власне здоров’я, помірні фізичні навантаження, правильний раціон – «інгредієнти» рельєфного атлетичного тіла. Різні напрямки в спорті часом вводять в оману не тільки новачка, але навіть досвідченого спортсмена.Сьогодні енергійні, наполегливі, цілеспрямовані люди цікавляться кросфітом – «молодим» напрямом у спорті, який з’явився в нашій країні не так давно. Міжнародні змагання з Crossfit із кожним роком залучають нових спортсменів. На таких турнірах учасники мають можливість відчути всі переваги професійного обладнання українського виробника – компанії «Inter Atletika».

Переваги тренажерів власного виробництва.

– Високоякісна конструкція витримує навіть найбільш інтенсивні та тривалі навантаження.

– Проводити тренування з обладнанням від «Інтер Атлетика» – одне задоволення. Навісні установки, модульні станції, помости, канати – далеко не повний перелік моделей, призначених для повноцінного тренінгу як новачка, так і професійного спортсмена. Широкий лінійний ряд тренажерів власного виробництва для кросфіта дає змогу кожному вибрати той, що найбільше підходить для досягнення поставленої цілі.

– Обладнання тестується на всіх етапах виробництва. Снаряди відповідають нормам і стандартам європейської якості. Устаткування для кросфіта неодноразово було представлене на виставках, змаганнях. Стильний дизайн, широкий функціонал та відмінну якість з гідністю оцінили спортсмени різних країн.

Справжнім досягненням українського виробника став пересувний кросфіт-контейнер Explode – повноцінний багатофункціональний комплекс, на якому мають змогу одночасно займатися до 40 спортсменів.

У чому особливості занять?

– Висока інтенсивність і постійне чергування вправ – основні переваги кросфіта.

– Навантаження здійснюється на всі групи м’язів.

– Вправи повторюються, утворюючи ланцюжок, завдяки цьому спортсмен виконує повний цикл за мінімальний проміжок часу.

– Регулярні заняття покращують координацію, витривалість, силу.

Компанія «Інтер Атлетика» пропонує широкий лінійний ряд обладнання для кросфіта в асортименті, яке задовольнить потреби кожного спортсмена.

Тренуйтеся, підвищуйте результативність власних досягнень та перемагайте!