Завдання другого онлайн відбору

Ось і прийшов час другого етапу онлайн-відбору Kyiv Battle 2019. Нагадуємо вам, що виконання кожного завдання ви маєте записати на відео.

На виконання завдань другого етапу у вас є 5 хвилин. За цей час ви маєте зробити:

  • 30 snatch pro 75/50kg (Men/Women) am 65/40kg (Men/Women) – 30 ривків зі штангою: професіонали 75/50 kg (Men/Women), аматори 65/40kg (Men/Women)
  • in beginning of each minutes 5 box jumps male 75 female 60cm – 5 застрибувань на тумбу на початку кожної хвилини, 75/60 cm (Men/Women)

Зауважимо, що судді зараховують лише правильно виконані повторення. Щоб зробити усе чітко, ознайомтеся з відео-інструкцією щодо стандартів виконання вправ.

Як правильно записати відео?

Почніть відео з представлення: назвіть ваше ім’я та прізвище, категорію, в якій зареєстровані («Аматор», чи «Професіонал») та номер етапу онлайн-відбору.

Зніміть на відео маркування дисків та грифу. Якщо маркування нечітке, обов’язково зважте гриф та диски, які будуть використовуватись у завданні

Зніміть на відео виміри висоти тумби

Увага:

  • Зняте відео не можна редагувати і обрізати
  • В кадрі постійно має бути секундомір та штанга
  • Заборонено будь-кому, крім атлета, торкатись штанги або подавати її
  • Відео необхідно записати з ракурсу, що дозволяє оцінити техніку виконання рухів
  • При виконанні вправ атлет має знаходитись повністю у кадрі
  • Назва відео має включати: назву турніру KyivBattle2019, прізвище та ім’я учасника, категорію, в котрій він виступає, номер етапу, кількість виконаних повторів.

Як надати відео суддям?

Вам необхідно прислати відео з виконаним завданням до 23:59 (GMT +2) 14 січня 2019 року. Відео має бути завантажене на сайті youtube.com та знаходитись у відкритому доступі. Посилання на відео учасник має розмістити в особистому кабінеті за посиланням http://runukraine.org/user/profile (на сайті турніру kyivbattle.org кнопка Кабінет) в розділі Мої події (натиснути кнопку “Додати відео”) у графі 2-й етап онлайн відбору.

Перед виконанням завдання обов’язково ознайомтесь з регламентом турніру https://kyivbattle.org/pravila-zmagan/